Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen10 

انواع حافظه های پشتیبانی شده: DDR4-SDRAM 
 رابط های درایو ذخیره سازی پشتیبانی شده: SCSI پیوست شده سریال (SAS)
نوع رابط اترنت: Fast Ethernet، Gigabit Ethernet، Ethernet LAN نرخ داده: 10.100.1000 Mbit/s
کنترلر LAN: HP 330i
نوع شاسی: رک (2U)
نشانگرهای LED: گرمایش، تعداد فن: 4 فن (ها).
عرض: 873 میلی متر، عمق: 4454 میلی متر، ارتفاع: 6794 میلی متر
 

طراحی انعطاف‌پذیر که سرمایه‌گذاری شما را با رشد نیازهای کسب‌وکارتان گسترش می‌دهد سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 دارای یک شاسی سازگار است که شامل گزینه‌های پیکربندی درایو مدولار جدید Hewlett Packard Enterprise با حداکثر 30 SFF، حداکثر 19 LFF یا حداکثر 20 گزینه درایو NVMe است. با پشتیبانی از حداکثر سه گزینه GPU با عرض دو برابر.

HPE DC Persistent Memory با DRAM کار می کند تا حافظه و حافظه سریع، ظرفیت بالا، مقرون به صرفه و ذخیره سازی را برای تغییر حجم کار و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با امکان ذخیره، انتقال و پردازش سریع داده ها فراهم کند. در ارتباط با کنترلر تعبیه شده SATA HPE Dynamic Smart Array S100i برای نیازهای بوت، داده و رسانه، کنترلرهای آرایه هوشمند HPE بازطراحی شده به شما این امکان را می دهد که کنترل کننده بهینه 12 گیگابیت بر ثانیه را که متناسب با محیط خود است، انتخاب کنید و در هر دو SAS کار کنید. و حالت HBA همراه با یک 4x1GbE تعبیه شده، شما انتخابی از آداپتورهای ایستاده HPE FlexibleLOM یا PCIe دارید که پهنای باند شبکه (1GbE تا 40GbE) و پارچه را ارائه می دهند تا بتوانید با نیازهای در حال تغییر کسب و کار سازگار و رشد کنید.

پشتیبانی از طیف گسترده ای از محیط های عملیاتی از Azure تا Docker و ClearOS علاوه بر سیستم عامل های سنتی. نوآوری های امنیتی فقط شرکت Hewlett Packard سرورهای استاندارد صنعتی را با سیستم عامل اصلی که مستقیماً به سیلیکون متصل شده اند ارائه می دهد. با شروع اعتماد به ریشه سیلیکونی، حفاظت امنیتی در طول چرخه عمر سرور ساخته شده است.

ویژگی‌های جدید عبارتند از Server Configuration Lock که حمل و نقل امن را تضمین می‌کند و پیکربندی سخت‌افزار سرور را قفل می‌کند، داشبورد امنیتی iLO به شناسایی و رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی احتمالی کمک می‌کند و Workload Performance Advisor توصیه‌های تنظیم سرور را برای عملکرد بهتر سرور ارائه می‌دهد. با Runtime Firmware Verification، سیستم عامل سرور هر 24 ساعت یکبار بررسی می شود تا اعتبار و اعتبار سیستم عامل ضروری سیستم را تأیید کند. Secure Recovery به سیستم عامل سرور اجازه می دهد تا پس از شناسایی کد در معرض خطر، به آخرین وضعیت شناخته شده یا تنظیمات کارخانه بازگردد.

گزینه‌های امنیتی اضافی با ماژول پلتفرم مورد اعتماد (TPM) برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سرور و ذخیره ایمن مصنوعات مورد استفاده برای احراز هویت پلتفرم‌های سرور در دسترس هستند، در حالی که کیت تشخیص نفوذ هنگام برداشتن هود سرور ثبت می‌شود و هشدار می‌دهد. عملکرد کلاس جهانی HPE عملکرد را با ارتقاء تنظیم سرور به سطح بعدی افزایش می دهد. Workload Performance Advisor توصیه‌های تنظیم بی‌درنگ مبتنی بر تجزیه و تحلیل استفاده از منابع سرور را اضافه می‌کند و بر اساس ویژگی‌های تنظیم موجود مانند Workload Matching و Jitter Smoothing ایجاد می‌کند. سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 از فناوری استاندارد صنعتی با بهره گیری از آخرین خانواده مقیاس پذیر پردازنده Intel® Xeon® با حداکثر 28 هسته، 12 گیگابایت SAS و 3.0 ترابایت حافظه هوشمند HPE DDR4 پشتیبانی می کند. سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 از حداکثر سه پردازنده گرافیکی با عرض دو یا پنج واحد پردازشگر گرافیکی تک واید برای شتاب دادن به حجم کار پشتیبانی می کند.

خدمات پیشرو در صنعت و سهولت در استقرار سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 با مجموعه کاملی از خدمات فناوری HPE ارائه می شود که اطمینان را ارائه می دهد، ریسک را کاهش می دهد و به مشتریان کمک می کند چابکی و ثبات را درک کنند. خدمات HPE Pointnext تمام مراحل سفر IT را ساده می کند. متخصصان خدمات مشاوره و تحول چالش های مشتری را درک می کنند و راه حل بهینه را طراحی می کنند. خدمات حرفه ای استقرار سریع راه حل ها را امکان پذیر می کند و خدمات عملیاتی پشتیبانی مداوم را ارائه می دهد. مجموعه‌ای از ابزارهای جاسازی‌شده و قابل دانلود برای مدیریت چرخه عمر سرور از جمله رابط میان‌افزار توسعه‌پذیر یکپارچه (UEFI)، تامین هوشمند، HPE iLO 5 برای نظارت و مدیریت، بسته تقویت‌کننده HPE iLO، مدیر به‌روزرسانی هوشمند (SUM) و Service Pack برای ProLiant در دسترس است. (SPP). راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری فناوری اطلاعات شرکت هیولت پاکارد به شما کمک می‌کند با اقتصاد فناوری اطلاعات به یک کسب‌وکار دیجیتال تبدیل شوید که با اهداف تجاری شما همسو می‌شود.