سرور اچ پی HP ProLiant DL360 Gen10

سرور HP ProLiant DL360 Gen10 ، یکی از سرور‌های قدرتمند تولید شده توسط کمپانی HP، در سری رکمونت تک یونیت است. اچ پی سرور DL360 G10، سروری با عملکرد و بازدهی عالی به همراه سطح ایمنی بالا معرفی می‌کند، که مناسب مراکز داده برای انجام فعالیت‌های مجازی سازی، پایگاه داده و محاسبات با کارایی بالا است.

خرید سرور DL360 G10

سرور HPE DL360 Gen10، ویژگی‌های امنیت، چابکی و انعطاف پذیری را بدون کوچکترین نقصی برای دیتا سنتر شما به همراه خواهد داشت. از ویژگی‌هایی که این مدل از نسل 10 سرور‌های پرولیانت اچ پی دارد، پشتیبانی از خانواده‌ پردازنده‌های مقیاس پذیر نسل دوم Intel Xeon است که استفاده از حداکثر 28 هسته پردازشی برای هر پردازنده را امکان پذیر کرده است. جالب است بدانید که این سرور، از دو پردازنده Intel Xeon Scalable پشتیبانی می‌کند. بهره گیری سرور DL360 Gen10، از حافظه هوشمند HPE DDR4، حداکثر ظرفیت حافظه 6 ترابایت را در اختیار سیستم قرار می‌دهد.

اگر قصد خرید سرور اچ پی DL360 g10، را دارید و یا می‌خواهید با ویژگی و امکانات این سرور نسل 10 اچ پی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید. در پایان این معرفی محصول، مسلماً به اطلاعات کاملی اعم از مشخصات ظاهری، پردازنده، حافظه رم، منبع تغذیه و… سرور اچ پی DL360 G10، دست خواهید یافت.

بررسی مشخصات ظاهری سرور HPE ProLiant DL360 Gen10

در ابتدا قصد داریم به معرفی و بررسی مشخصات ظاهری و فیزیکی سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 بپردازیم و سپس با آگاهی نسبت به امکانات این سرور سایر بخش‌های آن را معرفی کنیم. اولین بخشی که اجزای آن را بررسی می‌‌کنیم ، نمای جلوی سرور HP است.