نصب ویندوز سرور روی دستگاه سرور یک شرکت یا سازمان یکی از کارهایی هست که تمام کارشناسان ای تی خواه یا نا خواه باید این کار رو انجام داده باشند و تجربه چنین کاری را خواهند داشت ما در این مقاله سعی داریم بصورت کوتاه در مورد نصب ویندوز سرور روی دستگاه سرور DL380 توضیحاتی را بدهیم که کاملا اسان هست .

در این مقاله اموزش نصب سرور ۲۰۰۸ را روی یک دستگاه سرور DL380 مشاهده می کنید .

سرور HP دیگر نام آشنای مهندسین و متخصصان شبکه و فناوری اطلاعات ایران هست. سالهاست از ورود اولین نسل از سرور های این کمپانی به ایران می گذرد. سرعت، کیفیت و قیمت مناسب این سرور ها باعث محبوبیت و رشد روز افزون و افزایش اقبال برای خرید این محصولات در ایران شده است. در ویدئوی پیش رو شما با نحوه ی نصب سیستم عامل در سرور های HP آشنا خواهید شد .

نصب ویندوز سرور ۲۰۰۸ روی  سرور اچ پی

نصب ویندوز سرور بر روی سرور های اچ پی ای برعکس تمام سرور ها و پی سی های دیگر کمی متفاوت تر میباشد. برای نصب ویندوز سرور ۲۰۰۸ روی سرور اچ پی موارد مهمی هست که در این مقاله در مورد انها صبحت خواهیم کرد.

Windows Server 2008 R2 آخرین نسخه سیستم عامل ویندوز سرور مایکروسافت است. مایکروسافت تمام تلاش خود را می کند تا هر کار را تا حد امکان ساده کند و سرور ۲۰۰۸ R2 نمونه درخشانی از این هدف در عمل است.

ما شما را از طریق یک نصب اولیه  ویندوز سرور اچ پی DL380 G10 راهنمایی می کنیم و به شما نشان می دهیم که چقدر آسان است.

پس از بوت شدن از سی دی ایزو یا فلش ایزو سرور ۲۰۰۸  خود، به صفحه زبان و تنظیمات برگزیده خواهید رسید.

هنگامی که آن گزینه ها را انتخاب کردید، به صفحه انتخاب سیستم عامل می روید. بسته به مجوز و هدف سرور شما، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.