آیا سرورهای شما به هارد  اچ پی سازمانی با کارایی بالا برای برنامه‌های کاربردی مهم و I/O-intensive شما نیاز دارند؟

هارد سرورهای HPE بالاترین سطح کارایی و قابلیت اطمینان را برای سخت ترین حجم کاری برنامه های کاربردی شما ارائه می دهند. درایوهای سازمانی به شما کمک می‌کنند زمان پاسخ سرور را بهبود ببخشید، تراکنش‌های بیشتری را در ثانیه انجام دهید و سرعت انتقال داده (I/O) را افزایش دهید.

چرا باید هارد سرور اچ پی 2.4 خریداری کنیم؟

 

  هر کسی که در مورد عملکرد و کارایی  ذخیره سازی در سرور های اچ پی ای  جدی است، باید از اس اس دی ها ی اچ پی ای استفاده کند این رو بدون شک باید قبول داشته باشید  SSD ها اچ پی  همیشه سریع ترین راه حل هستند. در ذخیره سازی دیتاهای شما .

 

باید این موضوع را مدنظر  داشته باشبید با این حال، اچ پی هنوز هم هارد دیسک های  10000 RPM خود را تولید می کند و تعداد کمی از علاقه مندان حتی از هارد دیسک های SAS 15000 RPM درجه  استفاده می کنند. ولی  چرا با اایت حال هنوز هم اچ پی ای مشتری های خود را دارد .

 

بیشترین ظرفیت های 2.5 اینچی با سرعت 10k مربوط به این هارد است و دارای کیفیت بسیار مناسبی است.  اگر شما دارای سرور حسابداری هستید و سرعت و ظزفیت مناسب نیاز دارید این هارد اچ پی 2.4 ترابایت بهترین انتخاب است.

More From: Hewlett Packard Enterprise
Item #: 34643178
Mfr. Part#: 881457-B21
Availability:موجود می باشد
Est. Ship: یک روز کاری

قیمت هارد سرور 2.4

هارد دیسک های HPE Enterprise بالاترین سطح کارایی و قابلیت اطمینان را برای سخت ترین حجم کاری برنامه های کاربردی شما ارائه می دهند.